Grafika informacyjna.

W połowie lutego, nasze serca rozgrzewa szczególny dzień, a w Skoczowie w lutym pojawiają się wyjątkowe serca.

Wzorem lat ubiegłych również w tym roku zapraszamy Państwa do udziału w konkursie fotograficznym #kochamSkoczów #mamciewsercu. Na portalu społecznościowym Facebook gmina Skoczów prowadzi swój oficjalny fanpage. Na fanpage-u zamieszczony został specjalny POST KONKURSOWY.

By wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić takie zdjęcie, na którym widać iluminacje z sercami i zamieścić je jako komentarz pod POSTEM KONKURSOWYM na gminnym fanpage-u. Fotografia może przedstawiać grupę osób – np. rodzinę, może to być selfie albo zdjęcie z najukochańszą osobą czy zwierzakiem.

W konkursie przewidziane są dwie główne nagrody równorzędne. Jedną z nich wybiorą użytkownicy Facebook-a – wygra zdjęcie z największą liczbą reakcji (serduszek, łapek w górę, buziek). Drugą nagrodę główną spośród reszty zdjęć wybierze jury. Jury przyzna również wyróżnienia i nagrody specjalne.

Konkurs trwa do 25 lutego 2022 r. do godz. 8.30.

Z uwagi na rodzaj nagrody główniej, jakim jest wywołanie formacie 50 cm na 40 cm zdjęcia nadesłanego na konkurs, zdjęcie to należy również wysłać mailowo w formie załącznika na adres: [email protected] w możliwie największej rozdzielczości. W tytule maila należy wpisać: Zdjęcie do konkursu fotograficznego #kochamSkoczów #mamcięwsercu oraz podpisać imieniem i nazwiskiem. W treści maila prosimy wpisać: „Oświadczam, że zapoznałem/łam się z regulaminem konkursu fotograficznego #kochamSkoczów” #mamciewsercu. Zdjęcie należy przesłać przed zakończeniem konkursu czyli do godz. 8.30 w piątek 25 lutego 2022 r.

Uwaga! Zdjęcia słabej jakości mogą zostać odrzucone podczas przyznawania nagród i wyróżnień lub zostaną wywołane w mniejszym formacie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Skoczowianom pomysłów nie brakuje, a wiec – róbcie zdjęcia, wrzucajcie w komentarz pod POSTEM KONKURSOWYM oraz namawiajcie znajomych do lajkowania!

Poniżej regulamin konkursu.

 

Załączniki (1)

Pobierz wszystkie załącznikiOprogramowanie

Regulamin konkursu fotograficznego kochamSkoczów mamcięwsercu
290 kB

Content retrieved from: https://www.skoczow.pl/aktualnosc-1703-walentynkowy_konkurs_fotograficzny.html.