Kurtki Trespass to idealna propozycja dla dorosłych, ale także wysokich nastolatków.

Kurtki przeciwdeszczowe

Bardzo dużym zainteresowaniem praktycznie przez cały rok cieszą się kurtki Trespass, które osoby je noszące mają chronić przed deszczem. W Polsce jest bardzo zmienna pogoda, więc nigdy nie wiadomo kiedy z upalnego dnia zrobi się deszczowy. Kurtka chroniąca przed tym zjawiskiem atmosferycznym w większości przypadków powinna być przechowywana w bagażu turystów. Nigdy nie ma pewności czy podczas danej podróży nie będzie musiała zostać użyta. Podczas spędzania czasu w miejscu zamieszkania dobrze jest mieć w szafie taką odzież. Kurtki Trespass idealnie sprawdzają się w roli przeciwdeszczowej ochrony. Idealną propozycją jest zaopatrzenie się w wiatroodporne kurtki Trespass. Zgodnie z nazwą, ich zadaniem jest ochrona przed wiatrem.

Ocieplane kurtki Trespass

Nigdy nie wiadomo, jaka akurat będzie pogoda. W związku z tym nie zaszkodzi mieć w szafie także cieplejszego okrycia wierzchniego. W tej roli idealnie sprawdzą się ocieplane kurtki Trespass. Ich atutem jest to, że po mistrzowsku sprawdzą się w przypadku chłodniejszych temperatur. W Polsce w niektórych miesiącach temperatura wynosi poniżej zera stopni Celsjusza. To właśnie wtedy sporo osób wybiera się na narty lub bierze udział w górskich wędrówkach. Z tego powodu ocieplane kurtki Trespass w Polsce są wykorzystywane głównie w zimowym okresie. Wielu Polaków odbywa jednak także zagraniczne wycieczki. Ocieplane kurtki Trespass niekoniecznie muszą wisieć w szafie i czekać na ich użycie do kolejnego sezonu.

Kurtki polarowe

Nie każdy polar wygląda okazale. Niektórym jednak bardzo zależy na tym, by prezentować się świetnie w danej sytuacji. Wtedy pomocą okazują się polarowe kurtki Trespass. Są one idealne do wykorzystania zarówno jesienią, jak i wczesną wiosną. Dzięki temu, że polar jest ciepły zapewnia odpowiedni komfort podczas chłodniejszych dni oraz przy niższych temperaturach. W związku z tym polar idealnie sprawdzi się w roli środkowej warstwy. Genialnie można go wykorzystać nie tylko podczas wyjść na dwór, gdy wymaga tego sytuacja. Po mistrzowsku spełni swoją rolę także podczas ćwiczeń w różnych miesiącach. Polar może być wykorzystywany także np. jako dodatkowa warstwa odzieży podczas chłodniejszej nocy pod namiotem.

Kurtki Trespass są dostępne dla kobiet, mężczyzn oraz wyższych nastolatków. Z powodzeniem sprawdzą się w przypadku ochrony przed wiatrem i deszczem. Dodatkowo gwarantują one ciepło i jednocześnie są bardzo przewiewne.